Ibeauty Concept

Технології

      Технології та цінності продуктів ISO BEAUTY:


      Технологія негативних іонів усуває статичний заряд волосся і пухнастість для герметизації і збереження природної вологості, зменшує завихрення і завитки.
      Технологія інфрачервоного нагріву для створення глибокого тепла, яке проникає в середину волосся  нагріваючи його з середини назовні. Це створює ефект, який розслаблює і пом'якшує волосся. Завдяки рівномірному нагріванню, зменшується час необхідний для укладання волосся і негативний тепловий вплив.
      Завдяки технології інфрачервоного нагріву молекули води на поверхні волосся розпадаються на більш дрібні крапельки та поглинаються. Волога потім блокується в кутикулах, що створює захисний бар'єр, а натуральні масла розподіляються рівномірно по всій довжині волосся. (Це пояснює виділення пари під час укладання).
      Для кращого зчеплення та розподілу тепла у продуктів 
ISO Beauty усі пластини плаваючі. Як результат набагато легше робляться локони, на волоссі немає ні згину, ні лінії демаркації. Використання матеріалів титан та кераміка у виготовленні пластин, сприяє рівномірному розподілу температури на пластинах, всі волоски підпадають під однаковий температурний режим та не перегріваються, тим самим дозволяючи зменшити кількість проходів.