Ibeauty Concept

Шоурум

iBeautyConcept
Мода, краса и волосся, ми - iBeautyConcept.
 

        Наша компанія є офіційнім дистриб'ютором бренду USA ISO Beauty в Україні. Ми з гордістю представляємо Вам бренд, який вже добре зарекомендував себе, як виробник №1 електроінструментів для догляду за волоссям в Сполучених Штатах Америки, Європі, Сінгапурі, Південній Кореї, Японії, Новій Зеландії, Ізраїлі, Туреччині та багатьох інших. Зараз в цей перелік ми включили й Україну, як частину великого сімейства ISO Beauty.
      
Пропонуємо Вам завітати до нас в зручний, комфортний та затишний Шоурум в м. Київ на Оболонській Набережній, де ви зможете ознайомитись з новітніми професійними, високоякісними та інноваційними інструментами для укладання волосся, засобами по догляду за волоссям, які дають жінкам можливість підкреслити їх неповторну красу и набути впевненості у собі.
     
Ви зможете спробувати будь-який прилад для укладання волосся та отримаєте консультацію спеціалістів відносно асортименту. Кожен відвідувач гарантовано отримає подарунок від нас: знижка, майстер клас, зачіска, смачна та запашна кава :)
      
Всі продукти для волосся виготовляють за новітніми технологіями та розроблені, щоб зберегти ваше волосся здоровим та живим. Незвичайний барвистий дизайн та зручна упаковка приваблюють покупців з почуттям стилю. Наші продукти для жінок будь-якого віку з різним типом волосся.

Адреса шоурума:
04211, Україна, м.Київ, вул. Оболонська Набережна, 7, корп.5А. тел. +380675695975 info@ibeautyconcept.com