Ibeauty Concept

Що таке ISO Beauty?

Ми впевнені, що Вам цікаво "Що ж таке ISO Beauty?". Це назва американського бренду, фундатор моди в індустрії догляду за волоссям. 

Сполучення цих літер пояснює суть та цінності бренду. ISO - це не абревіатура, а похідне від англійського слова ISOS, яке означає рівний. ISO Beauty - це рівноцінна краса. Адже кожна дівчина гарна по-своєму та ми любимо Вас за це. 

Центральна увага бренду зосереджується на тому, щоб надихнути жінок на прийняття власної неповторної краси. Ми віримо, що ваше волосся є частиною жіночого самовираження, яке повідомляє щось унікальне про неї.

Наші продукти постійно з’являються у таких журналах, як Vogue, Life & Style, Cosmo, Allure, а також телевізійних шоу, як Good Morning America, The Talk, The Show Today та інші, що надихає нас бути революційними й надалі.

Всі інструменти та засоби розроблені з урахуванням найсучасніших технологій, щоб зробити здорове та яскраве волосся реальністю. Ми заздалегідь подбали про те, щоб прилади підходили для всіх типів волосся та для створення різних стилів, таких як хвилі, каскадні кучері та, звичайно, гладкого, прямого волосся.

Любіть себе!