Ibeauty Concept

iBeautyConcept

Мода, краса і волосся, ми – iBeautyConcept.

        Наша компанія є офіційним представником і дистриб'ютором бренду USA      ISO Beauty в Україні. Ми з гордістю представляємо Вам бренд, який вже добре зарекомендував себе, як виробник №1 електроінструментів для догляду за волоссям в Сполучених Штатах Америки, а також таких країнах, як Мексика, Канада, Пуерто-Ріко, Аргентина, Колумбія, Німеччина, Греція, Франція, Болгарія, Португалія, Сінгапур, Південна Корея, Японія, Нова Зеландія, Ізраїль, Туреччина і багатьох інших. Зараз в цей перелік  ми включаємо  і Україну, як частину великого сімейства ISO Beauty.

      ISO Beauty пропонує новітні професійні, високоякісні та інноваційні інструменти для укладання волосся, засоби по догляду за волоссям, які дають жінкам можливість підкреслити їх неповторну красу і набути впевненості у собі. Всі продукти для волосся виготовляються за новітніми  технологіями та розроблені, щоб зберегти ваше волосся здоровим та живим.

       Продукти ISO Beauty класу люкс з технологією довгохвильового інфрачервоного нагріву підходять для всіх типів волосся. Вони розроблені для створення багатьох різних зачісок, таких як: легкі голівудські хвилі, грайливі кучері, вертикальні та горизонтальні завитки, ретро-локони та, звичайно ж, ідеально пряме і гладке волосся.

        Незвичайний барвистий дизайн і зручна упаковка приваблюють покупців з почуттям стилю. Наші продукти для жінок будь-якого віку  з різним типом волосся.